MPC860SRVR50D4R2
Description
POWERQUICC RISC MICROPROCESSOR,
DataSheet
MPC860SRVR50D4R2 PDF
Number of Cores/Bus Width:1 Core, 32-Bit
Speed:50MHz
Display & Interface Controllers:-
Ethernet:10Mbps (4)
SATA:-
USB:-
Voltage - I/O:3.3V
Operating Temperature:0°C ~ 95°C (TA)