GAL16V8QS-10LVC
Description
GAL16V8 - LOW VOLTAGE E2CMOS PLD
Catalog
Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
DataSheet
GAL16V8QS-10LVC PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Programmable Type:-
Number of Macrocells:-
Voltage - Input:-
Speed:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EPF10K100GC503-3DX
EPF10K100GC503-3DX
LOADABLE PLD, 0.5NS CPGA503
PAL20RS4MJS883B
PAL20RS4MJS883B
OT PLD, PAL-TYPE, TTL
EPF10K200EGC599-2
EPF10K200EGC599-2
LOADABLE PLD, 0.6NS CPGA599
R2016-16.000-10-1015-TR-NS1
R2016-16.000-10-1015-TR-NS1
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
219-2LPST
219-2LPST
SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
FM3MMB1068M
FM3MMB1068M
FMT OM3 MPO12(M-M) B 12F 68M