
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Arria V SX |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Architecture: | MCU, FPGA |
| Core Processor: | Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™ |
| Flash Size: | - |
| RAM Size: | 64KB |
| Peripherals: | DMA, POR, WDT |
| Connectivity: | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Speed: | 800MHz |
| Primary Attributes: | FPGA - 350K Logic Elements |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 85°C (TJ) |
| Package / Case: | 1517-BBGA, FCBGA |
| Supplier Device Package: | 1517-FBGA, FC (40x40) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 5ASXBB3D4F40C5G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA
IC SOC CORTEX-A53 1760FCBGA
IC SOC CORTEX-M3 100MHZ 288CSP
ERC-70 121 .5% T-2 RNC70H1210DM
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
8D 22C 22#22D SKT RECP
IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 1517FBGA