MT55L64L32F1T-12
Description
ZBT SRAM, 64KX32, 9NS PQFP100
DataSheet
MT55L64L32F1T-12 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Format:-
Technology:-
Memory Size:-
Memory Interface:-
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SST26VF040AT-104I/SN
SST26VF040AT-104I/SN
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
24AA044T-E/MUY
24AA044T-E/MUY
IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ 8UDFN
CY27C010-200JC
CY27C010-200JC
OTP ROM, 128KX8, 200NS PQCC32
MT55L64L32F1T-12
MT55L64L32F1T-12
ZBT SRAM, 64KX32, 9NS PQFP100
7023-D-I-500
7023-D-I-500
LED DRIVER CC BUCK 32V 500MA
MX25L8008EZUI-12G
MX25L8008EZUI-12G
IC FLASH 8MBIT SPI 86MHZ 8USON