CY7C1381BV25-100AC
Description
STANDARD SRAM, 512KX36, 8.5NS
DataSheet
CY7C1381BV25-100AC PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:100 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:8.5 ns
Voltage - Supply:2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)