CY7C1470BV25-250BZXC
Description
ZBT SRAM, 2MX36, 3NS PBGA165
DataSheet
CY7C1470BV25-250BZXC PDF
Type Description
Series:NoBL™
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:250 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3 ns
Voltage - Supply:2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)