CY7C2562XV18-450BZXC
Description
QDR SRAM, 2MX36, 0.45NS PBGA165
DataSheet
CY7C2562XV18-450BZXC PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Technology:SRAM - Synchronous, QDR II+
Memory Size:72Mb (4M x 18)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:450 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)