25LC256-M/MF
Description
IC EEPROM 256KBIT SPI 10MHZ 8DFN
DataSheet
25LC256-M/MF PDF
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:10 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:5ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C (TA)