CY7C1470BV25-200AXI
Description
ZBT SRAM, 2MX36, 3NS PQFP100
DataSheet
CY7C1470BV25-200AXI PDF
Type Description
Series:NoBL™
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3 ns
Voltage - Supply:2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)