70T3719MS133BBG
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 324PBGA
DataSheet
70T3719MS133BBG PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Technology:SRAM - Dual Port, Synchronous
Memory Size:18Mb (256K x 72)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:4.2 ns
Voltage - Supply:2.4V ~ 2.6V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)