CY7C1357A-100ACT
Description
SRAM CHIP SYNC SINGLE 3.3V 9M BI
DataSheet
CY7C1357A-100ACT PDF
Type Description
Series:NoBL™
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:100 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:7.5 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.6V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)