7025L45J8
Description
IC SRAM 128KBIT PARALLEL 84PLCC
DataSheet
7025L45J8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Memory Size:128Kb (8K x 16)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:45ns
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)