IDT71V25761YS200PF
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
DataSheet
IDT71V25761YS200PF PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Synchronous, SDR
Memory Size:4.5Mb (128K x 36)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:5 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)