7134SA55JI
DataSheet
7134SA55JI PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Part Status:Obsolete
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)