IDT71V35761S200BQG8
Description
IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA
DataSheet
IDT71V35761S200BQG8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3.1 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)