NRF24AP2-1CHQ32-S
Manufacturer
Nordic Semiconductor
VIGOR # :
Description
IC SAMPLE ANT CONN 1CH 32QFN
Catalog
Integrated Circuits (ICs) Kits
DataSheet
NRF24AP2-1CHQ32-S PDF
Type Description
Series:-
Package:-
Part Status:Obsolete
Kit Type:RF
Quantity:5 Pieces
Kit Contents:NRF24AP2
Mounting Type:Surface Mount
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NRF24LE1-Q32-SAMPLE
NRF24LE1-Q32-SAMPLE
IC SAMPLE RF TXRX 2.4GHZ 32QFN
NRF24AP2-USBQ32-S
NRF24AP2-USBQ32-S
IC SAMPLE ANT NTWK SYST 32QFN
NRF24LE1-O17Q24-S
NRF24LE1-O17Q24-S
IC SAMPLE SOC SOLUTION 24QFN
G052401000
G052401000
BICONCAVL.; N-BK 7; D=10; F=-10;
TP65H035WS
TP65H035WS
GANFET N-CH 650V 46.5A TO247-3