VTDP25PI128G-102
Description
PE CLASS SLC INDUSTRIAL TEMP
DataSheet
VTDP25PI128G-102 PDF
Part Status:Active
Memory Size:128GB
Memory Type:FLASH - NAND (SLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:-
Speed - Write:-
Voltage - Supply:5V
Type:-
Current - Max:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Weight:-
Size / Dimension:100.00mm x 69.90mm x 7.00mm