AP-FD25C22E0032GS-5TM
Manufacturer
Apacer
VIGOR # :
Description
PATA 2.5" FLASH DRIVE MLC 32GB 1
Catalog
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
DataSheet
AP-FD25C22E0032GS-5TM PDF
Type Description
Series:AFD 257-M
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:32GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:100MB/s
Speed - Write:40MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:ATA
Current - Max:256mA (Typ)
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:100.00mm x 69.90mm x 9.30mm