APM2T42SM22032GFN-4FTMW
Description
M.2 SM220-M242 MLC DEVSLP 32GB 1
DataSheet
APM2T42SM22032GFN-4FTMW PDF
Type Description
Series:SM220-M242
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Form Factor:M.2 Module
Speed - Read:215MB/s
Speed - Write:45MB/s
Voltage - Supply:3.3V
Type:SATA III
Current - Max:240mA
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Weight:-
Size / Dimension:42.00mm x 22.00mm x 3.50mm