MTCDTIP-LAT1-220L-915-OP
Description
GATEWAY LORA LTE ETHERNET
DataSheet
MTCDTIP-LAT1-220L-915-OP PDF
Type Description
Series:MultiTech Conduit® IP67
Package:Box
Part Status:Obsolete
Function:Gateway
Modulation or Protocol:LoRa, LTE
Frequency:915MHz
Applications:Wireless LAN
Interface:Ethernet
Sensitivity:-
Power - Output:26dBm
Data Rate (Max):-
Features:-
Quantity Unit Price Ext. Price
WR44-U900-NE1-RF
WR44-U900-NE1-RF
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
MT5692SMI-X-L-92
MT5692SMI-X-L-92
V.92 SERIAL DATA
WR21-L61A-DB1-TA
WR21-L61A-DB1-TA
CELLULAR ROUTER AT&T GSM 4G/3G
1210J2500123JDR
1210J2500123JDR
CAP CER 0.012UF 250V X7R 1210
RB531S-30TE61
RB531S-30TE61
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA EMD2