B132-100-WP-1
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
VGA EXTNDR WALLPLATE CAT5/6 1KFT
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
B132-100-WP-1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:VGA Extender Wallplate
For Use With/Related Products:Cat5/Cat6
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CG1119-12096
CG1119-12096
OPTION CLOUDGATE BLE CARD (NRF52
NWAPP-SM
NWAPP-SM
NETWALL SMALL (50 MBIT/SEC)
B160-100-CSI
B160-100-CSI
RGB COMPONENT VIDEO OVER CAT5 CA
RT0603CRC0761R9L
RT0603CRC0761R9L
RES SMD 61.9OHM 0.25% 1/10W 0603
2M1-SP1-T2-B4-VS2PE
2M1-SP1-T2-B4-VS2PE
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
B132-100-WP-1
B132-100-WP-1
S100J25U2JR65L7RX1
S100J25U2JR65L7RX1
CAP CER 10PF 3KV U2J RADIAL