DLC0069AZOG-W
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
VIGOR # :
Description
0.69" PMOLED 96X16 WHITE
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
DLC0069AZOG-W PDF
Type Description
Series:-
Package:-
Part Status:Active
Display Type:OLED - Passive Matrix
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:0.69" (17.53mm)
Viewing Area:19.26mm W x 5.18mm H