NHD-4.3-480272EF-ATXL#
Description
LCD TFT 480X272 6 OCLK VIEW
DataSheet
NHD-4.3-480272EF-ATXL# PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H