HTT50A-TPR-BLM-B0-H5-CH-V5
Manufacturer
Matrix Orbital
VIGOR # :
Description
GRAPHIC TFT HDMI RGB 5.0V FULL C
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
HTT50A-TPR-BLM-B0-H5-CH-V5 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:110.70mm W x 67.40mm H