GTT43A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5
Description
LCD TFT 480X272 4.3" RES T/S
DataSheet
GTT43A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:98.70mm W x 57.50mm H