SK-GEN4-50DCT-CLB-PI
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
SK-GEN4-50DCT-CLB-PI PDF
Type Description
Series:gen4
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:108.00mm W x 64.80mm H