DT028BTFT-TS
Description
DISPLAY MODULE
DataSheet
DT028BTFT-TS PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:43.20mm W x 57.60mm H