NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP
Description
4.3" EVE2 TFT SUNL MODULE CAP TO
DataSheet
NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.44mm W x 54.20mm H