ACN480272A00-4.3N12NSM-R
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
EMBED LCD 4.3" 480272 RGB RTP
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
ACN480272A00-4.3N12NSM-R PDF
Type Description
Series:ACN
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:98.70mm W x 57.50mm H