MOP-TFT480116-38A-BLH-TPR
Description
3.8" 1U LCD TFT DISPLAY RESISTIV
DataSheet
MOP-TFT480116-38A-BLH-TPR PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.8" (96.52mm)
Viewing Area:96.84mm W x 25.10mm H