NHD-4.3-480272MB-ASXV
Description
4.3" MOUNTABLE MVA TFT
DataSheet
NHD-4.3-480272MB-ASXV PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H