SK-GEN4-43D-CLB-AR
Description
DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
DataSheet
SK-GEN4-43D-CLB-AR PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H