E24RG68060LWAM450-R
Description
2.4" IPS TFT RESISTIVE TOUCH
DataSheet
E24RG68060LWAM450-R PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.72mm W x 48.96mm H