NHD-0.95-9664G
Description
0.95" FULL COLOR OLED GLASS
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
NHD-0.95-9664G PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:Transflective
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:0.95" (24.13mm)
Viewing Area:22.14mm W x 15.42mm H