SYG-70CP-BA
Manufacturer
Future Designs, Inc.
VIGOR # :
Description
RENESAS SYNERGY 7.0" PCAP TOUCH
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
SYG-70CP-BA PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:-
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:154.08mm W x 85.95mm H