AFL16080A0-0.96INTM-ANO
Description
0.96'' ARDUINO IPS TFT 16080 SPI
DataSheet
AFL16080A0-0.96INTM-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:0.96" (24.38mm)
Viewing Area:22.90mm W x 12.00mm H