DLC0686ADP12MF-3
Description
6.86" IPS TFT 480X1280 BAR-TYPE
DataSheet
DLC0686ADP12MF-3 PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:6.9" (174.24mm)
Viewing Area:162.49mm W x 61.92mm H