4DPI-32-II
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
DISPL 3.2" 320X240 PRIMARY RASPB
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
4DPI-32-II PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:64.80mm W x 48.60mm H