ULCD-43PCT
Description
4.3" 480X272 PIXEL INTELLIGENT L
DataSheet
ULCD-43PCT PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H