TCG057VGLCS-H50
Description
LCD TFT DISPLAY VGA 5.7"
DataSheet
TCG057VGLCS-H50 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:5.7" (144.78mm)
Viewing Area:115.20mm W x 86.40mm H