NHD-4.3-480272MB-ASXN-CTP
Description
4.3" MOUNTABLE SUNLIGHT READ CAP
DataSheet
NHD-4.3-480272MB-ASXN-CTP PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H