MOP-TFT800480-70A-BLM-TPR
Description
7.0" LCD TFT DISPLAY RESISTIVE
DataSheet
MOP-TFT800480-70A-BLM-TPR PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:155.08mm W x 86.92mm H