NHD-2.8-25664UMB3
Description
OLED GRAPH MULTIFONT BLUE 2.8
DataSheet
NHD-2.8-25664UMB3 PDF
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:72.00mm W x 20.00mm H