NHD-2.8-25664UCY2
Description
LCD OLED GRAPHIC 256 X 64 YLW
DataSheet
NHD-2.8-25664UCY2 PDF
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:72.00mm W x 20.00mm H