UEZGUI-1788-43WQT-BA
Description
4.3" NO TOUCH LCD GUI MODULE
DataSheet
UEZGUI-1788-43WQT-BA PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 54.00mm H