UEZGUI-1788-43WQR-BA
Manufacturer
Future Designs, Inc.
VIGOR # :
Description
4.3" RES TOUCH LCD GUI MODULE
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
UEZGUI-1788-43WQR-BA PDF
Type Description
Series:uEZ® GUI
Package:Bulk
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 54.00mm H