ATM0231D2
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
VIGOR # :
Description
2.31" TFT, 320 x 240, 350 nits
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
ATM0231D2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color LCD
Display Mode:-
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:2.31" (58.67mm)
Viewing Area:46.75mm W x 35.06mm H