E35RD-MW500-N
Description
3.5" TFT
DataSheet
E35RD-MW500-N PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:45.36mm W x 75.60mm H