AFY320240A0-3.5N6NTN
Description
3.5'' TN TFT 320X240 280NITS
DataSheet
AFY320240A0-3.5N6NTN PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:72.68mm W x 54.96mm H