E35RC-B-MW360-C
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
3.5" BLANVIEW TFT CAP TOUCH
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E35RC-B-MW360-C PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Blanview
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:54.28mm W x 72.04mm H